تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 | 22:00 | نویسنده : مجیک


سیستم آبیاری سطحی در گلخانه به دو صورت کرتی و نواری صورت میگیرد و در صورتی که نفوذ پذیری خاک کم باشد و گیاه به شرایط ماندابی حساسیت شدید نداشته باشد میتوان به راندمان قابل قبولی دست یافت وازاین روش در آبیاری گلخانه استفاده نمود. با توجه به مساحت و ارتفاع کم گلخانهها عموماً توسط لولههای روزنهدار که با فشار پائین کار میکنند و قطر پراکنش کمتری ایجاد مینمایند، اجراء میگردند.افزایش راندمان کاربرد آب به بیش از ۷۵ درصد، امکان افزایش درصد رطوبت گلخانه و در نتیجه کاهش تبخیر و تعوق از سطوح گیاه (که این قابلیت در مورد پرورش گیاهان زینتی موجب افزایش طراوت گیاه میگردد) و امکان کاهش دمای گلخانه متناسب با نیاز حرارتی گیاه با توجه به دوره رویش آن از مزایای اجراء سیستم آبیاری بارانی در گلخانهها میباشد. تایمر آبیاری قطره ای به راحتی مدت زمان و مقدار آب مصرفی برای هر گل و گیاه را تعیین میکند. همچنین این سیستم دام ها را از استرس ناشی از خشکی هوا در فصل گرما نجات می دهد. مه پاش پنکه ای می تواند حجم وسیعی را خنک کند ، در واقع تا جایی که قطرات پودرشده آب بتوانند توسط مه پاش پنکه ای دسترسی داشته باشند ، هوای خنک در آنجا احساس می شود.

این مدت بر اساس نوع تایمر می تواند بین 1 دقیقه تا 4 ساعت تنظیم شود و از این رو هر فرد به صورت دستی این تنظیمات را اعمال می کند. مه پاش ها یک نوع سرمایش تبخیری هستند که مانند سیستم پد و فن معروف به خنک کننده تبخیری است. مه پاش پنکه ای با به کارگیری سرمایش طبیعی تبخیری باعث خنک شدن هوا می شود. دستگاه مه پاش با خروج ذرات ریز شده آب از طریق نازل و تبخیر آن سبب ایجاد سرمایش در محیط گاوداری و همچنین مطبوع کردن هوا می شود. سیستم مه پاش گاوداری و مرغداری - نازل مه پاش پلاستیکی سیستم مه پاش گاوداری پلاستیکی امریکایی چهار نازله و تک نازله ، فوگر ( FOGER ) سیستم مه پاش استیل ایتالیایی ، فوگر ( FOGER ) مشاوره ، طراحی ، فروش ، اجرا و نصب سیستم مه پاش گاوداری مرغداری رستوران فضای باز برای کاهش دما وتامین رطوبت در فضاهای بسته و بازسیستم مه پاش یا فوگرنسبت به سایر سیستم ها بسیار مفید وراندمان بیشتری دارد،گلخانه های تولید و پرورش گل های شاخه بریده،گاوداریها،مرغداریها،سرد خانه ،سالن های تفریحی،نمایشگاه ها،باغچه هاو باغهای خانوادگی و . استفاده از سیستم مه پاش گاوداری در آبخوری و اصطبل موجب باعث کاهش چشمگیر دما شده و این کاهش دما بر میزان شیردهی گاوهای شیری بسیار موثر است و می تواند تا 15% افزایش در میزان شیردهی داشته باشد.

اما اگر دما به زیر 40 درجه فارنهایت کاهش یابد، دستگاه شما با استفاده از نوع 10W-30 بهتر شروع به کار خواهد کرد. با این سیستم می توان مشکل گرمای ، فصول گرم سال را حل کرد و بدون هزینه استفاده از آنتی بیوتیک ها ، می توان میزان سلامت دام ها را افزایش داد. این اثرات فیزیولوژیکی به صورت کاهش کیفیت شیر، کاهش میزان شیردهی و هم چنین تعداد زیادی از مشکلات جسمی در گاو می شوند. سپس دستگاه هم زمان رطوبت و دمای هوای وارد شده را کاهش می دهد. سپس لوله ی نیپل را با دست به شیر ببندید. عملکرد شیر برقی آبیاری هانتر به گونهای است که برای کشاورزان و باغداران بسیار حائز اهمیت است، چرا که باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و میتوانند سرعت آبیاری را به شکل قابل توجهی افزایش دهند. اگر به دنبال موتوری هستید که به مجموعه یا قطعات خود اضافه کنید تا به ارتقای موتور شستشوی برقی خود کمک کند، همه موتورها و قطعات هوندا ما را مشاهده کنید . زیرا هم شیر برقی هم کنتاکتور، برای عملکرد مناسب و با کیفیت، به جریان برق نیاز دارند و با وصل شدن جریان برق، عملیات مربوط به قطع و وصل سیالات صورت می گیرد.

جلوگیری از هدر رفت آب: یکی از مشکلاتی که در هنگام آبیاری فضای سبز شخصی، در منزل و محل کار با آن مواجهیم، فراموش کردن زمان مناسب برای قطع کردن شیر آب است. اجزای سیستم مه پاش( فوگر ) : 1-پمپ پیستونی فشار قوی برتولینی ایتالیایی( 110 بارفشار660 لیتر در ساعت یا 150 بار 900 لیتر در ساعت) مجهز به رگولاتورتنظیم فشار(شیر فشار شکن) 2-الکتروموتور سه اسب بخار (2/2 کیلو وات) یا الکترو موتور 5/5 اسب بخار(4 کیلووات )ُسه فاز و تک فاز 3-نازل های 10و15و20 میکرون برتولینی ایتالیا 4-شیلنگ فشار قوی سیم دارهیدورلیکی سه هشتم و یک دوم اینچ 5-اتصالات برنجی(رابط،پایه نازل،درپوش یا کور کن،سه راه،مغزی و. دارای ورق 3 میلیمتر ، رنگ کوره ای ، شلنگ و شیر می باشد . هر قطعه ای را که به دنبال آن هستید خرید کنید! پاک کننده های قدرتمند سطوح صاف ما را از مارک هایی مانند Steel Eagle ، Whisper Wash ، و HydroTek بررسی کنید . شیربرقی از آنجایی که توانایی پاسخگویی محیط های کوچک و بزرگ را دارد بسیار مورد توجه قرار میگیرد. پنکه دارای پره هایی میباشد که با چرخیدن این پره ها باعث جابه جایی هوا و خنک شدن افرادی که در اطراف آن قرار دارند میشود همچنین امروزه پنکه هایی وجود دارند که فاقد پره هستند، دقت کنید که به مدت طولانی به طور مستقیم زیر باد پنکه نمانید زیرا باعث گرفتگی عظلات شما میشود. 

https://abniro.com/car-wash-200-bar/امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 1256
برچسب ها :